Kurumsal E-posta Paketleri ile Ücretsiz .COM.TR Domain Kayıt Fırsatını Yakalayın!Şimdi Ücretsiz Kayıt Edin

Ücretsiz E-posta Taşıma Hizmeti ile
Bugün Promail.com.tr'ye Taşının!

E-posta servisiniz nerede olursa olsun, Promail.com.tr'ye ücretsiz taşının.

  • Google, Microsoft ve Yandex gibi pahalı servislerden
  • cPanel, Plesk veya Directadmin başta olmak üzere tüm kontrol panellerinden
  • Dünyanın herhangi bir yerindeki e-posta sağlayıcısından
Hemen Başla

3 Adımda Tüm E-posta Hesaplarınızı Ücretsiz Taşıtın

1 E-posta Hesaplarını Belirleyin

Mevcut sağlayıcınızda bulunan ve taşınmasını istediğiniz e-posta hesaplarını belirleyerek, bir liste halinde e-posta adresi ve şifre bilgilerini hazırlayınız.

2 Taşıma Gün ve Saatini Seçin

Promail.com.tr'ye taşınmak için sizin için en uygun zaman olan gün ve saati belirleyerek, teknik ekibimize bu konuda bilgi verebilirsiniz.

3 E-posta Alışverişine Başlayın

Teknik ekibimiz veri kayıpsız ve kesintisiz şekilde tüm iletilerinizi eksiksiz taşıyarak sizlere bilgi verecektir. Sizde güvenle e-posta alışverişine başlayabilirsiniz.

Ücretsiz E-posta Taşıma Hizmeti Nedir?

E-posta taşıma hizmeti, herhangi bir servis sağlayıcıda bulunan e-posta hesapları ve e-posta verilerinizi hiçbir kesinti ve veri kaybı yaşamadan Promail.com.tr üzerinden sahip olduğunuz kurumsal e-posta hizmetinize taşınma sürecidir. Özel bir taşıma yöntemi kullanılan Promail ücretsiz e-posta taşıma hizmetinde, e-postalarınız başta Google, Hotmail, Yandex veya Yahoo olmak üzere tüm platformlardan sorunsuz olarak taşınır. Ücretsiz e-posta hizmeti ile verileriniz tamamen sizin istediğiniz gün ve saatte gerçekleştirilir. Bu sayede herhangi bir karışıklık yaşamadan yapay zeka destekli anti spam hizmetine sahip kurumsal e-posta hizmetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm E-posta Hesaplarınızı Veri Kaybı Yaşamadan Ücretsiz Olarak Taşıyoruz!

Dünyanın her yerinden veri kaybı yaşamadan Promail.com.tr'ye taşının

Hemen Başla
%100 Veri Bütünlüğü ile E-postalarınız Taşınır Mevcut e-posta hesaplarınız ve e-posta verileriniz ne kadar büyük olursa olsun, ücretsiz e-posta taşıma hizmeti ile hiçbir veri kaybı yaşamazsınız.
Ne Zaman İsterseniz Verileriniz O Zaman Taşınır Ücretsiz e-posta taşıma hizmetinde kontrol hep sizin elinizde. Sahip olduğunuz e-posta hesaplarınızın sizin belirlediğiniz gün ve saatte taşınmasını sağlayabilirsiniz.
Tüm Servis Sağlayıcılardan Veri Kayıpsız Taşıma G-suite, Yahoo, Office başta olmak üzere dünya üzerindeki bütün servis sağlayıcı firmalardan hesaplarınızı, veri kaybı yaşanmadan taşıyabilirsiniz.
Bütün Klasörleriniz Olduğu Gibi Taşınır Mevcut e-posta hesaplarınızda bulunan klasör yapınız, ücretsiz taşıma sonrasında hiçbir şekilde bozulmaz ve klasörleri yeniden oluşturmak zorunda kalmazsınız.
Birkaç Adımda Ücretsiz Taşıma İşlemi Yapılır Ücretsiz taşıma işlemi için sahip olduğunuz e-posta adreslerinin bilgisini tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Daha sonrasında ücretsiz taşıma işlemlerine başlayabiliriz.

E-posta Hesaplarınızı %100 Mevzuat Uyumlu Kurumsal E-posta Paketlerimize Ücretsiz Taşıyın

Promail.com.tr'nin sağladığı tüm e-posta barındırma hizmetleri Türkiye lokasyonlu sunucular aracılığıyla verilir. Tüm sunucuları Türkiye'de bulunan kurumsal e-posta hizmeti sayesinde, KVKK ve ilgili yasal mevzuata uygun bir şekilde e-posta gönderir ve alırsınız. Bildiğiniz üzere 1 Temmuz 2020 tarihinde çıkan Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Bilgi ve İletişim Güvenliği Tebliği ile firmalar e-posta verilerini Türkiye'de barındırmak zorundadır. Kurumsal e-posta hizmeti ile kurumsal ve hassas bilgi niteliğindeki tüm verilerinizi yasal mevzuatlara uygun olarak, sorunsuz ve güvenli bir şekilde saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

Paketleri İncele

İletilmeyen Postalardan, Sürekli Kesilen Hizmet ve Spam İletilerden Sıkılmadınız Mı?

Sizi %100 KVKK Uyumlu Profesyonel Kurumsal E-posta Hizmetine Taşıyalım

Profesyonel E-posta Hizmetinin Tadını Çıkarın

Profesyonel e-posta hizmeti ile tüm e-posta alışverişinizi kesintisiz ve güvenle yapabilirsiniz. Kurumsal e-posta paketlerinin sahip olduğu yüksek kota, yapay zeka destekli anti spam ve yüksek erişilebilirlik özellikleri ile e-posta trafiğiniz kesintisiz ve güvenle devam eder. Web hosting paketlerinin sağlamış olduğu e-posta hizmetinden çok daha güvenli ve stabil olarak çalışan kurumsal e-posta hizmetlerimiz ile size gönderilen hiçbir iletiyi kaçırmaz ve gönderdiğiniz iletiler de kullanıcıların gelen kutusuna iletilecek şekilde kullanabilirsiniz.

E-posta Taşıma İşlemlerini
Gözünüzde Büyütmeyin

E-posta servisinizden memnun değilsiniz ve farklı bir firmaya taşınma işlemleri gözünüzde büyüyerek sizi korkutuyor mu? Endişelenmeyin, Promail.com.tr'nin teknik ekibi, tüm e-posta iletilerinizi ücretsiz olarak taşıyarak, sizi memnun olmadığınız servisleri kullanma zorunluluğundan kurtarıyor. E-posta sağlayıcınızı değiştirirken yapılacak taşıma sırasında hiçbir veri kaybı yaşanmayacağına ve e-posta alışverişinizde hiçbir kesinti oluşmayacağına garanti veriyoruz. Promail.com.tr'nin yüksek performanslı, kesintisiz e-posta servislerine sizleri ücretsiz olarak taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet İçin
Çok Para Ödemenize Gerek Yok

Gmail, Microsoft Exchange gibi çok pahalı olan hizmetlere veda etmeye hazırlanın. Promail.com.tr'nin sağlamış olduğu özellikler diğer pahalı firmaların sağlamış olduğu hizmetler ile aynı özelliklere sahiptir. Kaliteli bir e-posta hizmeti için çok para ödemenize gerek yoktur. Hesap başına yarı yarıya azalan maliyetler ile kaliteli e-posta hizmetine sahip olarak kesintisiz ve özgürce e-posta alışverişi yapabilirsiniz. Üstelik ücretsiz e-posta taşıma hizmetimiz Gmail, Microsoft Exchange, Yahoo ve Yandex gibi firmalarda bulunan e-posta iletilerinizi de kapsamaktadır.

İhtiyacınızın Olduğu Her Anda Alacağınız Profesyonel Desteğin Tadını Çıkarın

Dilediğiniz kanaldan bize ulaşarak anında destek alabilirsiniz.

destek