Kurumsal E-posta Paketleri ile Ücretsiz .COM.TR Domain Kayıt Fırsatını Yakalayın!Şimdi Ücretsiz Kayıt Edin

Hakkımızda

Kurumsal E-posta ihtiyacına modern çözümler üretmek üzere yola çıkan Promail.com.tr deneyimli personeli ve modern altyapısıyla hızlı, dinamik ve sorunsuz hizmet sağlama anlayışını benimsemiştir. Promail.com.tr kurucuları 23 yıllık Hosting deneyimini kurumsal E-posta alanına entegre ederek müşteri odaklı yaklaşımla kurumsal işletmelere mümkün olan en iyi hizmeti sunacak alt yapıyı oluşturmuştur.

Promail hizmetleri %100 KVKK uyumlu, modern E-posta altyapısı kurumsal işletmelerin yasal düzenlemeyle ortaya çıkan ihtiyaçlarını da karşılıyor. %100 İnbox garantisi, Akıllı Spam denetimine sahip etkili Mail Gateway’i, güvenli ve sürekli hizmet sağlama olanağı sunan Failover Cluster yapısıyla Promail, kurumsal E-posta alanında yeni bir hizmet anlayışı oluşturuyor.

Türkiye’nin en modern veri merkezlerinde en güncel teknolojilerini en deneyimli personel ile ekonomik bir şekilde sunan Promail ile Kurumsal E-posta alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza etkili çözümler sunuyoruz. Size düşen Promail’in geniş ailesine biran evvel katılıp güven içinde arkanıza yaslanmak olacaktır.

Rakamlarla Promail.com.tr

40.000+ Gelen E-posta

Promail.con.tr sunucularına günlük yaklaşık olarak 40 bin e-posta ulaşır. Promail.com.tr yapay zeka destekli anti spam özelliği ile tüm bu e-postaları büyük titizlik ile işler ve e-posta iletişiminin güvenli ve kesintisiz olarak devam etmesini sağlar.

20.000+ Giden E-posta

Kullanıcılarımız günlük olarak yaklaşık 20 bin e-posta göndermektedir. Promail.com.tr'nin yüksek saygınlığa sahip IP adresleri ile otomatik balancing yapılarak gönderilen tüm bu e-postalar, alıcıların direkt olarak gelen kutusuna ulaştırılır.

20.000+ Engellenen Spam

Promail.com.tr sahip olduğu yapay zeka destekli anti spam hizmeti günlük olarak 20 bin spam iletiyi engelleyerek sizi bu iletilere karşı korur. Engellenen spam iletiler ile e-posta alışverişinizi daha güvenli ve kesintisiz olarak sürdürmenizi sağlar.

Referanslarımız

Promail.com.tr'nin kurumsal e-posta hizmetini tercih eden referans firmalarımızdan birkaçını aşağıda bulabilirsiniz.

Veri Merkezimiz

Tüm ProMail.com.tr sunucuları, Turkcell'in İzmir Torbalıda bulunan son teknoloji TIER3 sertifikasına sahip veri merkezinde barınmaktadır

Turkcell Veri Merkezi Özellikleri

TIER3 Sertifikalı Veri Merkezi

%99.99 oranında erişilebilirlik ve olası felaket durumlarında 72 saate kadar kesintisiz hizmet kapasitesine sahiptir.

Yedekli Network Alt Yapısı

4 Farklı fiber bağlantısı sayesinde yüksek hızlı, kesintisiz bir network bağlantısına sahiptir.

Zone 4 Sertifikalı Sismik Kabinetler

2 Farklı elektrik PDU ve 2000KG ağırlığa kadar taşıma kapasitesine sahip çelik alaşımlı kabinetlerde sunucular güvenle saklanır.

2x Yedekli Enerji Altyapısı

2 Kere yedeklenen enerji ve soğutma altyapısı sayesinde tüm teknik aksaklılara karşı yüksek korumaya sahiptir.

7/24 Enerji ve Network İzleme

Sürekli takip edilen enerji ve network yük durumu, oluşabilecek alt yapı sorunlarının önceden tespit edilmesini sağlar.

X-Ray ve Retina Tarama Sistemi

Yüksek güvenlikli veri merkezi girişinde/çıkışında X-ray ve Retina taraması sayesine sunucularınızda verilerinizde güvende.

İhtiyacınızın Olduğu Her Anda Alacağınız Profesyonel Desteğin Tadını Çıkarın

Dilediğiniz kanaldan bize ulaşarak anında destek alabilirsiniz.

destek